Naše služby

Své služby nabízíme především jednotlivcům, domácnostem a firmám, které potřebují spolupráci na projektech malého až středního rozsahu - od drobných oprav a staveb, přes rekonstrukce bytů a domů, staveb rodinných a bytových objektů, až po průmyslové či administrativní budovy.


Projektová činnost
Vypracujeme Vám kompletní projektovou dokumentaci pro Váš nový dům i jeho rekonstrukci. Od prvopočáteční studie, přes projekt pro stavební povolení, až po prováděcí dokumentaci.

Dřevostavby / Zděné stavby
Postavíme Váš dům jako skeletovou, rámovou, případně srubovou dřevostavbu nebo jako klasickou zděnou stavbu a to jak ve standardním, nízkoenergetickém i pasivním provedení.

Inženýring
Vyřídíme vše potřebné pro klidný průběh stavebního řízení a získání stavebního povolení. Současně nabízíme možnost konzultací při pořizování potřebných věcí pro stavební povolení.

Zaměřování / Vizualizace
Nabízíme zaměření stávajících budov a bytových jednotek pro pořízení dokumentů pro Prohlášení vlastníka, Pasportizaci aj.,

Rekonstrukce
Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, půdních a suterénních prostor, střešních a fasádních plášťů domu.

Střechy
Nabízíme kompletní rekonstrukci i novostavbu střešního pláště, včetně konstrukce krovu.

Fasády / Zateplení objektů
Provedeme zateplení obvodového i střešního pláště Vašeho objektu, případně rekonstrukci fasády či vytvoření fasády dřevěné.

Rychlý kontakt

David Tůma, DiS.

tel: +420 608 018 349
e-mail: tuma@tuze.cz
Copyright © 2010 tuze s.r.o.