Dřevostavby / Zděné stavby

 

 Postavíme  Váš dům jako skeletovou, rámovou, případně srubovou dřevostavbu nebo jako klasickou zděnou stavbu a to ve standardním, nízoenergetickém i pasivním provedení. 


Dřevostavby

   Dřevostavbou můžeme v současné době pojmenovat tři používané systémy staveb. První z nich jsou srubové stavby - kde nosnou funkci plní masivní dřěvená stěna, ať už je z kulánů nebo hranolů, skeletové stavby - kde obvodový plášť nemá funkci výztužnou, ale jen funkci výplňovou  a ochranou, a třetí, v současné době u nás nejpoužívanější, jsou rámové stavby - kde konstrukce stěn je tvořena kostrou z opracovaného řeziva, která je opláštěna deskovými materiály dodávající celé konstrukci tuhost a spolupůsobí při přenášení zatížení s dřevěnou konstrukcí.

  Naše firma se specializuje na rámové stavby, a to ve všech stupních prefabrikace, od tzv. "two by four" systému - kde celá stavba je realizována přímo na místě, přes tzv. "open panels" - kde jsou předvyrobené jednotlivé stěny z rámu jednostraně oplášteného OSB deskami, až po (časově nejmíň náročné na dobu montáže) maloplošné a velkoplošné panely - kde jsou stěny připraveny ve výrobě a následně dovezeny na stavbu.

    Výhody dřevostaveb:

  • rychlost výstavby
  • nízké náklady na vytápění
  • celoroční realizace
  • šetrnost k přírodě
  • ekologická výstavba
  • příjemné vnitřní klima

 

 

 Zděné stavby

 Pokud Vás nezaujala naše nabídka dřevostaveb a jejich výhod, nabízíme i realizaci zděné stavby, případně kombinace zděné stavby a dřevostavby. Výběr materiálu je jen na Vás. 


Rychlý kontakt

David Tůma, DiS.

tel: +420 608 018 349
e-mail: tuma@tuze.cz
Copyright © 2010 tuze s.r.o.